Почетак ове школске године обележен је активностима Клуба за УН, у нашој школи. Прошле године смо ове важне датуме обележили сакупљањем помоћи и сарадњом са Црвеним крстом у нашој општини, ове године серијом радионица о толеранцији, које је наставница Данијела Андрејић спровела на својим часовима.

Кроз низ задатака који развијају машту, као што је свет мишића који не виде али откривају свет око себе, ученици наше школе су се упознали са толеранцијом и значењем које она има за њих.

Као резултат радионица, настао је пано, а овом приликом се захваљујемо наставници Данијели Андрејић и ученицима учесницима у радионици: Ксенији Лазић 8/3, Луки Лончаревић 8/3, Петру Виденичару 8/3, Марку Миленковићу 8/3, Марку Новаковићу 8/3, Ђорђу Русићу 8/3, Аники Миљковић 8/4.