ПОРОДИЧНИ, ЈАВНИ ЧАС У 3 / 1

Дана, 14. 3. 2018. у одељењу 3 / 1 одржан је Породични, јавни час под називом „Покажи шта знаш.“

Ученици су имали задатак да са члановима уже породице припреме, креативни програм по њиховом избору и да се представе осталим родитељима и ученицима из одељења. Час је био забаван и занимљив. Родитељи су се баш потрудили и показали огромну преданост. Циљ часа је био да се боље упознамо у једној новој ситуацији, забава и разонода, продубљивање породичних односа, повезивање породице са школом, а све зарад наше деце како би школу осетили и доживели као други дом. Атмосфера је била опуштена, са пуно смеха и доскочица.

Програм је био разноврстан: глума, певање, свирање, балет, цртање, шивење и друго. Час су нам улепшали најмлађи чланови породица, браћа и сестре који су такође били учесници. Чланови жирија су биле учитељице: Ивана Обрадовић, Милена Бјеговић и Ивана Ивашковић. Жири је прогласио победнике и свим учесницима поделио дипломе.

Носиоци идеје и реализатори су учитељице:

Милица Пијановић и Гордана Илић

Погледајте како је то изгледало!