Јавне набавке

Јавна набавка електричне енергије за ОШ "Влада Аксентијевић"

Набавка електричне енергије за период од 1.4.2023 до 31.3.2024. године

Основна школа "Влада Аксентијевић" објављује јавни позив за набавку електричне енергије, за период од 1. априла 2023. до 31. марта 2024. године. Документ позива преузмите ОВДЕ.

Одлука о додели уговора за набавку електирчне енергије у ОШ "Влада Аксентијевић"

Одлуку о додели уговора за набавку електричне енергије за преиод од 1.априла 2021. до марта 2022. године ПРЕУЗМИТЕ ОВДЕ.

Одлука ОШ "Влада Аксентијевић" за спровођење ЈН за водовод и канализацију

Комисија за спровођење поступка јавне набавке, после стручне оцене понуда, констатује да је најповољнија понуда следећих понуђача:

Група понуђача "Foring group" d.o.o. и "CMC group" d.o.o. из Београда.

Одлука о додели уговора.

Обавештење о закљученом уговору водоводне и канализационе мреже - документ.

Услуга припреме и дистрибуција оброка за ученике у продуженом боравку за школску 2019/2020. годину

ОШ "Влада Аксентијевић" објављује  05.11.2019. позив за подношење понуда у поступку Јавна набавка мале вредности.

Преузмите позив - измењен

Конкурсна документација - измењена

Обавештење о продужетку рока за подноошење понуда

Питања и одговори

Отварање понуда је у уторак 12.11.2019. у 16 часова

Јавна набавка за наставу у природи и екскурзије

ОШ "Влада Аксентијевић" објављује 16. 11. 2023. позив за подношење понуда у поступку јавне набавке за организовање наставе у природи и екскурзија у школској 2023/2024. години.

Позив за подношење пријава можете преузети ОВДЕ.

Текст за преузимање конкурсне документације за реализовање наставе у пророди и екскурзија преузети ОВДЕ.

Рок за подношење понуда је 28.11.2023. године до 15 часова. Отварање понуда је 29.11 у 10.00 часова.

Јавна набавка малих вредности за услуге припреме и дистрибуције оброка у продуженом боравку за школску 2019/2020. годину

ОШ"Влада Аксентијевић", након поништења конкурса, поново расписује тендер за припрему и дистрибуцију ручка у продуженом боравку.

Позив за подношење пријава можете преузети - ОВДЕ.

Конкурсну документацију можете преузети ОВДЕ.

Рок за подношење понуда је 27.12. 2019. до 15 часова. Отварање понуда је истог дана са почетком у 16.30 часова.

Обавештење о тендеру у вези припреме и дистрибуције оброка у продуженом боравку

На основу члана 116 Закона о јавним набавкама Основна школа „Влада Аксентијевић“ закључила је уговор са понуђачем „MOVIE KITCHEN-CATERING“ Д.О.О.

Обавештење о закљученом уговору можете погледати ОВДЕ.