прва/ претходна страна/ 1 2 3 4 5  ... /следећа страна /последња
07.  новембар  2014.

Учење како се учи

Предавање о учењу намењено родитељима и наставницима у ОШ "Влада Аксентијевић"

20. новембра 2014. године са почетком у 19 часова у школи, биће одржано  предавање на тему  „Креативно учење“.

Намењено је  родитељима ученика школе и наставницима.  Предавање има за циљ да родитеље и наставнике упути у начине како да помогну деци да уче ефикасно, креативно и успешно.

Предавач:  Бранислав Маричић, директор Едукативног центра „Финеса“

07.  новембар  2014.

Учење како се учи

Предавање о учењу намењено родитељима и наставницима у ОШ "Влада Аксентијевић"

Предавач:  Бранислав Маричић, директор Едукативног центра „Финеса“

26.  септембар  2014.

Сусрет ученика и песника Слободана Станишића

Дружење са ученицима од другог до четвртог разреда

У нашој школи је 24. септембра гостовао омиљен дечји писац Слободан Станишић. Сусрет са песником, који је организовала библиотекарка школе,  био је намењен ученицима другог, трећег и четвртог разреда.
Песник Слободан Станишић брзо успоставља комуникацију са децом, па је у веселој и раздраганој атмосфери пред нашим ђацима рецитовао, глумио и цртао, а деца су га радознало и заинтересовано пратила.
Сусрет са првацима најављујемо за време када они буду савладали почетно читање.

20.  август  2014.

Нова школска година

Распоред смена и први школски дан

Нова школска година почиње у понедељак, 1. септембра.
Пре подне у школу полазе 5. и 7. разред (црвена смена) и ученици од првог до четвртог разреда, који су у школи увек пре подне.
После подне у школу крећу ученици 6. и 8. разреда (плава смена).

Прваци са родитељима треба да буду у холу школе 1. септембра у 9 сати, где ће након поздрава директорке школе, први пут бити прозвани у одељења.
Спискови првака распоређених по одељењима биће истакнути на улазу у школски хол у петак 29. августа од 12 сати.

27.  мај  2014.

Приредба за прваке

"Мени моја игра треба"

Драги прваци и поштовани родитељи,
Приредба за нову генерацију првака биће одржана у четвртак, 5. јуна у холу школе, са почетком у 17 часова.  Представу под називом "Мени моја игра треба", припремили су у част доласка правака, чланови драмске секције млађих разреда.

прва/ претходна страна/ 1 2 3 4 5  ... /следећа страна /последња
Законом заштићено. Сва права задржава Ti Computers Solutions