прва/ претходна страна/ 1 2 3 4 5  ... /следећа страна /последња
25.  април  2016.

Обавештење

Измена распореда 27.4.- уместо среде, часови од понедељка

Због мањег броја наставних понедељака у Годишњем плану, у среду 27. априла радиће се према распореду часова од понедељка.

Пролећени распуст почињре у четвртак, 28. априла. Последњи дан распуста је уторак, 3. мај. Први наставни дан после распуста је среда, 4. мај, а пре подне ће у школу ићи плава смена.

16.  април  2016.

Пробни Завршни испит

Проба као на правом испиту

Пробни Завршни испит организовали смо у петак и суботу (15. и 16. априла 2016.) у истим условима и на исти начин на који ће бити организовано полагање Завршног испита у јуну. Сврха ове симулације на првом месту је да сетинг у коме се одвија полагање испита буде потпуно познат ученицима; да провере колико су се до сада спремили и да и ученици и предметни наставници утврде којим деловима градива у току наставка припрема морају више да се посвете.

29.  март  2016.

Обавештење о измени школског календара

Школска године се завршава у уторак, 14. јуна 2016.

Министскство просвете, обавестило је школе о изменама у Правилнику о календару образовно-васпитног рада основне школе за школску 2015-16. годину.

Уместо у среду 15. јуна, последни наставни дан за ученике од првог до седмог разреда биће уторак 14. јун 2016. године. Часови по распореду од среде 15. јуна, биће надокнађени до краја школске године.

25.  март  2016.

Прослава дана школе

Приреба у Установи културе Палилула

У установи културе Палилула, у понедељак 28. марта у 16.30 часова, обележићемо Дан школе извођењем представе "Свака твоја реч у мени, до песме расте". Предсава у којој учествује више од 130 ученика наше школе, добила је назив по стиховима Десанке Максимовић.

Сценарио и режија: Милена Бјеговић
Асистент режије: Биљана Љубисављевић
Музика: Драгана Вучићевић
Фолклор: Данијела Убовић
Кореографија и музика за ученике млађих разреда: Гордана Илић, Андреа Карловић, Ивана Обрадовић
Костими: Родитељи учесника у представи
Сценографија: Јован Мрђеновачки и Иван Величковић
Графички дизајн: Јован Мрђеновачки и Милена Бјеговић
Гост: оперска певачица Снежана Савичић-Секулић
Клавирска пратња: Невена Живковић
и гости изненађења

17.  март  2016.

Отворена врата 2016

Упознавање са школом

У суботу, 12. марта 2016. будући прваци и њихови родитељи имали су прилику да се упознају са начином и организацијом рада у нашој школи. Кроз игру, разговор и разгледање школе предшколцима смо приближили школски живот  и надамо се, умањили неизвесност од непознатог.

Реакције публике и учесника су биле позитивне, а како је све изледало, погледајте овде.

прва/ претходна страна/ 1 2 3 4 5  ... /следећа страна /последња
Основна школа Влада Аксентијевић - Београд