1   - следећа страна

Изложба ученице Марије Милисављевић

У сарадњи са  Дечијим културним центром Палилуле, почаствовани смо што је у холу школе  изложба наше ученице VI2 Марије Mилисављевић.

Атеље за ликовну уметност ДКЦ-а представио је ову изложбу пре неколико дана у свом простору, али за све оне који је нису видели, имају могућност да ове оригиналне радове погледају у нашој школи.

Поносни смо на успех наше младе уметнице!

Шта знаш о Црвеном крсту?

Активности ђачког парламента

Хуманитарна акција

Ђачки парламент наше школе организовао је акцију прикупљања школског прибора, а затим су најстарији ученици, осмаци доставили и дружили се са ученицима ОШ "Бошко Буха".

Наш град Београд

Инспирисани радовима првих разреда који су били изложени протеклих дана, ученици II1 током првомајских празника осмислили су радове на тему "Београд".

Ове оригиналне пројекте можете погледати на следећим фотографијама, али и уживо у холу наше школе.

Дан планете Земље

Ученици I2

Учитељица Ивана Обрадовић осмислила је викенд пројекат за своје ђаке, на тему "Дан планете Земље".

Задатак ученика и родитеља био је да осмисле и направе предмет од рециклираног материјала. Резултати су одлични!

У холу наше школе налазе се ти оригинални и креативни предмети, можете их погледати!

1   - следећа страна