Школско такмичење

26.12.2012.

Покажи шта знаш

У школи је за ученике млађих разреда одржано такничење "Покажи шта знаш", на коме су наши најмлађи ученици имали прилику да искажу своје таленте у различитим областима: певање, речитовање, глума, игра, познавање појединих научних области, сликање.
За "звездицу школе", проглашена је ученица трећег разреда Лара Росандић која је приказала монолог;
Друго место освојила је Лана Дапчевић, ученица првог разреда рецитујући песму;
Треће место су поделиле плесна група "Звездице" из првог разреда и Мина Радосављевић из другог разреда.

преузмите документ

05.03.2013.

Хемија, школско такмичење 2012,13.

Максимум бодова на школском такмичењу из хемије био је 100, а шесторо ученика који имају највише бодова такмичиће се на општинском такмичењу. Резултати су следећи:

  име и презиме
разред
број бодова
пласман
1.
Никола Борјан
7-1
91
пласман на општинско такмичење
2.
Тамара Трајковић
7-1
75
пласман на општинско такмичење
3.
Невена Бараћ
7-1
74
пласман на општинско такмичење
4.
Дуња Крушчић
7-1
72
пласман на општинско такмичење
5.
Алекса Мијатовић
7-2
 64 пласман на општинско такмичење
6.
Стефан Негић
7-2
 61 пласман на општинско такмичење
7.
Михајло Грубач
7-1
53
 
8. Андријана Петрић 8-1
9. Јелана Ђукановић 8-1

преузмите документ

05.03.2013.

Школски математички квиз

На математичком квизу који традиционално организују наставници математике Љиљана Мајкић и Предраг Стељић, учесници су се такмичили у решавању занимљивих математичких задатака у групама које су сачињавали ученици свих виших разреда. Награде за такмичаре су биле чоколадице лепих и необичних облика, а и посматрачи су такође имали птрилику да се засладе, када су учествовали у решавању задатака за публику.
Најуспешнија група, која је добила прву награду била је у следећем саставу:
Даниловић Теа, 5. разред
Тица Лука, 6. разред
Борјан Никола, 7. разред
Петрић Андријана, 8. разред

преузмите документ

27.02.2014.

Такмичење у рецитовању 2013,14.

  име и презиме ученика
разред
категорија
освојено место
1.
 Елена Милутиновић
3.
 млађи разреди
 прво место
2.
 Симонида Радовић
3.
 млађи разреди
 друго место
3.
 Алек Лазић
1.
 млађи разреди
 треће место
4.
 Матеја Вукашиновић
7.
 старији разреди
 прво место
5.
 Лука Милутиновић
5.
 старији разреди
 друго место
6.
 Вања Свилар
6.
 старији разреди
 треће место

преузмите документ

27.02.2014.

Школско такмичење из биологије 2013,14.

  име и презиме ученика
категорија
освијено место
1.
Нина Бојовић
5. разред
 прво место
2.
Страхиња Милићевић
5. разред
 друго место
3.
Сара Ђокић
5. разред
 треће место
4.
Милица Пањковић Губеринић
6. разред
 прво место
5.
Огњен Прица
6. разред
 друго место
6.
Теа Даниловић
6. разред
 треће место
7.
Предраг Пјевчевић
7. разред
 прво место
8.
Милица Прица
7. разред
 друго место
9.
Милош Петровић
7. разред
 треће место

преузмите документ

12.01.2016.

Покажи шта знаш 2015,16.

  Име и презиме разред категорија освојено место
1. Сава Станисављевић 2-2 Реперска песма прво место
2. Ленка Миновић 2-1 Рецитовање друго место
3. Ања Томић 2-3 Плес друго место
4. Плесна група 1-1 Шпански плес треће место
5. Плесна група "Звездице" 2-2 Плес треће место
6. Одељењски хор 4-1 Народна песма треће место
7. Група ученика 3-1 и 2 Најлепша јелка прво место

преузмите документ