Општинско такмичење

07.03.2018.

Енглески језик, општинско такмичење 2017,18.

  име и презиме ученика
разред
освојено место
1.
Александра Милутиновић
8-1  треће место
2.
Ања Вучковић
8-
 треће место

преузмите документ

13.03.2018.

Математика, општинско такмичење 2017,18.

  име и презиме ученика
разред
број бодова освојено место
пласман
 1. Лав Драјер
3-1 90
прво место
 
 2. Дамјан Стојкановић
3-2 90 прво место
 
 3. Петар Жишковић
3-3 70 треће место
 
 4. Лав Богићевић
4-2 86
друго место
пласман на градско такмичење
 5. Нора Пернар
4-2 84 друго место
 
 6. Ива Јандрлић 4-2 81
друго место

 7. Душан Петровић
5-2
треће место
 8. Лука Дробњак
6-
друго место
 9. Ана Стевановић
8-1   друго место
10. Андреј Шушак
8-2   треће место

преузмите документ

21.03.2018.

Биологија, општинско такмичење 2017,18.

  разред
име и презиме ученика
освојено место
број бодова
пласман
1.
5-1
 Нина Ракић
 прво место
92
 пласман на градско такмичење
2. 5-2
 Душан Петровић
 друго место
89
 
3. 5-3
 Андрија Радуловић
 треће место
72
 
4. 6-3
 Лука Лаврња
 прво место
96
 пласман на градско такмичење
5. 6-2
 Маша Мастиловић
 прво место
91

6. 7-2
 Вук Бајрушевић
 треће место
75
 
7. 7-2
 Милица Бабић
 треће место
74
 
8.
7-2
 Никезић Софија
 треће место
75

преузмите документ

21.03.2018.

Географија, општинско такмичење 2017,18.

  име и презиме ученика
разред
број бодова
освојено место
пласман
1.
Страхиња Симовски
7-2
94
прво место
пласман на граско такмичење
2.
Тихомир Бекић 7-2
90
прво место
пасман на градско такмичење
3.
Милица Лазић
7-2
84
друго место
пласман на градско такмичење
4.
Милош Ивковић
8-2
89
друго место
палсман на градско такмичење
5. Ана Стевановић 8-1 86 друго место палсман на градско такмичење
6. Катарина Бековић 7-1 85 друго место пласман на градско такмичење

преузмите документ

21.03.2018.

Историја, општинско такмичење 2017,18.

  име и презиме ученика
разред
освојено место
пласман
1.
Вељко Драгачевић
6.
друго место
пласман на градско такмичење
2.
Урош Вичић
6.
треће место
пласман на градско такмичење

преузмите документ

02.03.2015.

Програмирање 2014,15, општинско такмичење

  разред
име и презиме ученика
освојено место
1.
 8-2  Предраг Пијевчевић
 прво место
2.  7-2  Иван Јевтић
 треће место

преузмите документ

07.03.2018.

Хемија 2017-18, општинско такмичење

  име и презиме ученика
разред
број бодова
освојено место
2. Страхиња Симовски 7-2 82  друго место
3. Лука Костић 7-2 79
 друго место
3. Милица Бабић
7-2  73  треће место
4. Ана Стевановић
 8-1  70  треће место

преузмите документ

12.02.2018.

Златна сирена 2017-18.

  Име и презиме ученика Разред Освојено место
 1. Лара Јаковљевић
 2-2  Друго место
 2. Теодор Секулић  4-  Прво место
 3. Лана Дамњановић  7-1  Треће место
4. Мина Радосављевић и Милица Лазић
7-2  Прво место

преузмите документ

28.02.2018.

Физика, општинско такмичење 2017-18.

  Име и презиме ученика Разред Освојено место
1. Тина Гвозденовић 6. Друго место
2. Дамјан Шугић 6. Треће место
3. Реља Шпадијер 6. Треће место
4. Вељко Драгачевић 6. Похвала
5. Вук Бајрушевић 7-2 Треће место
6. Страхиња Симовски 7-2 Треће место

преузмите документ

20.03.2017.

Општинско такмичење за најбољу дечју катикатуру "Мали Пјер" 2016,17.

  Име и презиме ученика Разред Освојено место
1. Нина Ракић  4-1 Прво место
2. Коста Вукелић  4-1 Друго место
3. Никола Нејчев  8-1 Треће место

преузмите документ

22.03.2017.

Такмичење рецитатора 2016-17.

  Име и презиме ученика Разред Освојено место
1. Ања Апостоловски  8-2 Прво место

преузмите документ

22.03.2018.

Српски језик, граматика- општинско такмичење 2017-18.

  Име и презиме ученика Разред Освојена награда
1. Нина Ракић 5-1 Друго место
2. Маша Мастиловић  6-2 Прво место
3. Катарина Радмановић  6-2 Друго место
4. Исидора Каран  6-2 Друго место
5. Ленка Вишњић  6-1 Треће место
6. Милица Лазић  7-2 Треће место
7. Ана Стевановић  8-1 Друго место

преузмите документ

17.04.2017.

Кратке драмске форме- такмичење млађих разреда 2016,17

  Име и презиме ученика 
Разред
 Освојено место
1.
Драмска секција млађих разреда
 1-4.  Прва награда за представу
2. Душан Исаиловић
 2-4  Прво место за главну мушку улогу
3. Вељко Ратковић 2-2  Прво место за споредну мушку улогу
4. Тамара Чутуковић
2-1  Прво место за главну женску улогу

преузмите документ

16.10.2018.

Атлетика, општинско такмичење 2018,19.

  Име и презиме ученика
Разред
Дисциплина
Освојено место
1.
Марко Марковић
 5-2 Трка 60м
 Прво место
2.
Поповић Лука
 7-1 Трка 800м
 Треће место
3.
Шарац Михајло  8-1 Трка 300м
 Треће место

преузмите документ

19.05.2017.

Екипно такмичење Ватрогасног савеза 2016,17.

  Категорија
Освојено мето
1. Екипа ученика млађих разреда  Треће место

преузмите документ

22.11.2017.

Екипна спортска такмичења 2017.

  Спорт
Категорија
разред
Освојено место
1.
Одбојка
 Дечаци  7-8.
 Друго место
2.
 Рукомет  Дечаци  7-8.  Друго место
3. Мали фудбал Дечаци  5-6.  Прво место

преузмите документ

07.03.2018.

Техника и технологија-предузетништво 2017-18.

  Разред
 Врста такмичења
Освојено место
 1. 8.
 Екипно такмичење у излагању бизнис плана
 Треће место

преузмите документ

07.03.2018.

Немачки језик, општинско такмичење 2017-18.

  Име и презиме ученика
Разред
Освојено место
 1.  Александра Милутиновић
 8-1  Прво место
 2.  Ана Стевановић
 8-1  Друго место
 3.  Мија Портић
 8-2  Треће место

преузмите документ

22.10.2018.

Трка за срећније детињство 2018.

  Име и презиме ученика
Разред
Дисциплина
Пласман
1.
 Милена Миловић
 1.  Трка 300 м девојчице
Друго место
2.
 Андреј Ђокић
 1-2  Трка 300 м дечаци
Прво место
3.
 Катарина Марковић
 3.  Трка 400 м девојчице
Прво место
4.
 Уна Мајкић
 3.  Трка 400 м девојчице
Друго место
5.
 Матеја Шушак
 3-2  Трка 400 м дечаци
Друго место
6.
 Милош Милићевић
 4.  Трка 400 м дечаци
Треће место
7.
 Софија Дурковић
 5-2  Трка 600 м девојчице
Треће место
8.  Сергеј Костић  5-3  Трка 600 м дечаци Друго место
9.  Марко Марковић  5-2  Трка 600 м дечаци Треће место
10.  Лука Поповић  7-1  Трка 800 м дечаци Прво место
11.  Андреј Тасовац  7-3  Трка 800 м дечаци Треће место

преузмите документ