Новогодишња приредба "Деда Мразеви Злица и Добрица" одржана је у одељењу 1/1 27.12. 2019. године у 17 часова. Приредби су присуствовали: родитељи, баке, деке, учитељи, наставници и педагог школе.

Ученици су приказали занимљив и духовит текст одличном глумом. Сценарио је био прожет песмама "Кад смо били бебе" и "Нова година је ту" као и многобројним плесним тачкама: Шпански плес, "Здраво војско", "Бе-бе", "Сањајте"(балетска тачка), "Ја волим само себе" (плес Деда Мразова). Соло ритмичком тачком се представила Чарна Арсић, која је освојила  треће место на школској манифестацији "Покажи шта знаш". На крају програма учесници су отпевали песму "Нова година је ту" а после тога се својим изванредним рецитовањем представио Филип Ђурић, који је претходног дана на школској манифестацији "Покажи шта знаш" освојио прво место и понео престижну титулу "Звездица школе".

Учитељица Гоца