1.     септембра је у нашој школи приређена свечаност поводом поласка у школу ђака првака. Тим поводом се родитељима и ученицима први обратио директор школе, Небојша Нововић. Честитао је свим првацима полазак у школу и пожелео им успешан почетак школовања. Затим су им се обратили челници Градске општине Палилула и том приликом уручивали поклоне деци. Градска општина Палилула је за нове школарце обезбедила ранчеве у којима су биле: пернице, свеске, оловке, бојице, блокови за цртање и остали прибор. Ученица другог разреда, Николина Игњатовић, је одржала симпатичан говор добродошлице. Одељенске старешине, Љиља Стевановић, Славена Недељковић и Свилана Селаковић су се такође обратиле присутнима, а затим повеле ђаке у њихове учионице у којима ће провести наредне четири године. Свим првачићима наш колектив жели срећан почетак и много лепих тренутака!