У понедељак, 6. фебруара 2023. године је одржана креативна радионица са Тањом Лебовић, сарадницом из издавачке куће „ProPolis Books“. У овој радионици су учествовали сви ученици првог разреда. Сваком одељењу је представљен један од наведених наслова.

„Школа за вукове“ је књига за уживање у догодовштинама бунтовног вучића, о значају образовања и лепих манира у животу сваког детета.

„Мала чудовишта“ је топла сликовница за терање страве. И за смејање. И за прихватање онога што једни виде као мане, а други као дар.

„Мали плави камион“ је радосна какофонија звукова животиња и камиона која ће натерати децу да кокодачу, квоцају, гачу, мучу – и моле за још један обилазак!

Мало је рећи да су наши првачићи уживали учествујући у оваквој радионици и боравећи у библиотеци Школе. Једва чекамо наредни сусрет и нову авантуру!