У склопу хуманитарне акције „Чеп за хендикеп“, а у организацији предметних наставника Драгославе Максимовић и Предрага Павловића предмета „Техника и технологија“, ученици седмог разреда одељења 7/1 и 7/3 су узели активно учешће и сакупили количину од преко 50кг. разних пластичних чепова за рециклажу.

Акција је организована у такмичарском духу екипно по групама, од по четири или пет ученика. Ученици су сами формирали групе и дали по жељи назив своје екипе : „Хуманитарке“, „Чепари“, „Пет ђубретара“, „Не знам“, „Чептинари“ (7/1) и „Одличан 5“, „Амонгас“, „Гепарди“, „ПЛС“, „Матијас Лесор“ из 7/3.

За најуспешније две  екипе су проглашене и награђене специјалном захвалницом екипе „Хуманитарке“ из 7/1 и „Одличан 5“ из 7/3. Ове две екипе су биле убедљиве и сакупиле више од 28кг чепова ! БРАВО за све !

Акција и даље траје...