Сви ученици 4. разреда су веома мотивисано и ангажовано учествовали  у свим заједничким активностима у оквиру тематске недеље у септембру. Све дневне теме могу се објединити у велику тему другарства, толеранције, креативности, поштовања својих и потреба других.

Четвртаци су се првих дана у школи поново упознали са својим правима и обавезама у школи и разменили су утиске са летовања. Склопили су слагалицу са летовања. Цртали су портрете своји другова и смејали се својим аутопортретима „на слепо“

Ученицима 4-1, 4-2 и 4-3 са учитељицама Александром Краљевић, Иваном Обрадовић и Данијелом Ристић  своја врата знања отворио Музеј науке и технике у уторак, 5.9.2023.

У школском парку разменили су књиге које су прочитали у току распуста.

Тематску недељу завршили су спортским активностима у школском дворишту. Такмичењем у седам мешовитих екипа на три полигона показали су да знају  и да се играју и такмиче, али и да навијају и подржавају једни друге, без обзира ком одељењу припадају.

Албум са сликама можете погледати ОВДЕ.