Петнаест четвртака учествује у „eTwinning“ пројекту ''Meet myself, my place, my school and traditions'' са партнерима из шест иностраних школа. Пројекат је почео новембра месеца.

Дo сада смо се представили нашим партнерима, писали и разменили искуства на теме: my school/ place/ day in my life/ favourite sport/ player/ team/ free time/ dream job/ pet/ school subject.

Говорили смо и о прослави Новогодишњих празника и представили наше честитке.

Од традиција и обичаја, говорили смо о нашој прослави Божића, Савиндана и Св. Трифуна.

Одржали смо онлајн час преко видео позива са школом из Грчке. Том приликом смо се представили једни другима и рекли шта волимо. Ускоро очекујемо следећи видео час са другом школом. Томе се наши четвртаци највише радују!

У сусрет нам иде упућивање једноставних честитки драгој особи поводом 8. марта и прослава Ускрса/ 1. маја.

Пројекат је предвиђен да траје до краја наставне школске године.

Браво за наше вреднице.

Данијела Андрејић, наставник енглеског језика